"Borsalino"

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

"Borsalino"

Post autor: bobas52 » środa 24 lis 2021, 09:58

Tak jak zaznaczyłam w Galerii, do zbudowania tego domostwa zainspirował mnie film instruktażowy #MarmeladArt, w którym pokazała ona różne zastosowania platform. W tym konkretnym wypadku chodziło o posłużenie się platformami do stworzenia schodów wewnątrz budynku.

"Borsalino" -https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, to prościutki modernik z 2 sypialniami i 1 łazienką postawiony na działce 30X20.
Zdjęcia robiłam w trakcie trwającej jesieni.

B11.jpg
B13.jpg
B12.jpg

Do aranżacji większości pomieszczeń użyłam mebli modułowych oraz z kompaktowych wnętrz... to ostaniami czasy ulubione moje mebelki.
B8.jpg
B2.jpg
B3.jpg
B4.jpg
B5.jpg
B6.jpg
B7.jpg
Na zakończenie pokazu rzuty parteru i piętra :
B9.jpg
B10.jpg

Jak zawsze pozdrawiam wszystkich forumowych przyjaciół :hearts/heavy-black-heart: i dziękuję za wsparcie jakiego mi udzielacie swoimi serduszkami i komentarzami :hearts/growing-heart:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 24 lis 2021, 18:01

Bobi, następnym razem gdy powiesz, że nie potrafisz budować, urwę ci uszy :a-angry3: . Modernik jest świetny, a platformy z których zbudowałaś schodki są rewelacyjne :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Zarówno była, jak i dopieszczone pod każdym względem pomieszczenia, są idealne. Piękne mebelki i stonowane kolory sprawiają, że domek jest elegancki i klimatyczny. Fantastyczna praca Bobciu :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 25 lis 2021, 07:27

Absolutnie przylaczam sie do zdania Kropki
Bardzo spodobała mi sie bryła z tym fikusnie wygietym dachem - jest swietnie skomponowana i wywazona - zdecydowanie etap klocka jest juz daleko za tobą i zapomniany :hearts/heavy-black-heart: .
Pieknie zagospodarowane otoczenie przy basenie a wnetrza tak jak napisala Kropka wytwone i eleganckie. Ty kochasz pastele ja raczej ciemne drzewo i kamień we wnetrzach ale to juz tylko roznica upodobań bo ja bym w zyciu nie poradziłabym sobie tak dobrze z pastelami jak ty to tu zrobiłas. Jedno pomieszczenie tutaj skradlo mizdecydowanie serce - sypialnia z tym czarnym obrazem i fikusnie wygietymi oknami, Jest taka" pełna powietrza". U ciebie odkrylam tez , ze czerń swietnie sie komponuje z bezami tak jak w łazience
W ogóle jesteś dla mnie mistrzem malych powierzcni -pewnie caly twoj parter - ledwo upchalabym w swoim typowym salonie po ktorym z eguły mozna jezdzic rowerem i w zyciu nie umialabym tak zgrabnie podzielic tej owierzchni

Wspaniała dojrzala praca. Wypracowałas sjuz woj własny niepowtarzalny styl i ambitnie uzywasz akcesorii i dodatków jakie posiadasz ne zwracając uwagi na pobrania, gdy ja jak uzyje trzech dodatków, to juz martwie sie ze użyłam o jeden za duzo a akcesorii unikam jak ognia. Czytaj - masz chyba wieksza frajdę ode mnie budujać cosik i to widać :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 25 lis 2021, 11:15

Przez grzeczność nie zaprzeczę, że szczególnie wtedy mam frajdę, kiedy uda mi się zbudować coś, co nie tylko z nazwy przypomina dom :D .
Lubię pastelowe barwy chociaż nie stronię też od drzewa i kamienia, a od kiedy doszły rewelacyjne wręcz meble, grzechem byłoby ich nie używać :oops:

Dziękuję Wam moje kochane dziewczyny :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: , że tak bardzo wierzycie w moje zdolności - tym bardziej, że mnie samej przychodzi to z ogromnym trudem...podobno starego psa nowych sztuczek nie nauczysz, a czego się Jaś nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 25 lis 2021, 18:14

Kropka urwie uszy a odemnie pstryczek w nos powód? To jest na serio genialne! Niby wiadomo , że można robić takie cuda z platform ,bawić się wysokościami no ale nie każdy ma cierpliwość i talent także do urządzania wnętrz w taki fajny ciepły ale i realistyczny sposób. Przestrzeń ze schodami zrobionymi z platformy to tu numer1 ale wszystko inne świetnie z tym zamysłem współgra, bryła skojarzyła mi się jakoś ze współczesnymi małymi domkami na japońskich przedmieściach (tak jakoś podobny klimat tu wychwytuję) i okienka kratowane pasują tu idealnie zarówno do bryły jak i do wnętrz podkreślając charakter pomieszczeń, dobrze to wypada zarówno w pięknie urządzonej sypialni jak i pełnej drobiazgów łazience (no się chyba zawzoruję na niektórych rozwiązaniach coby się naumieć lepszego mebelkowania bo jak tak paczę to myśle że powinienem budować same "skorupy". Świetna praca więc życząc miłego czytania poproszę żebyś tam za głęboko do szafy tych budowlanych przyborów nie chowała :) :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 30 lis 2021, 02:02

Bobciu, pięknie, klasycznie i stylowo! I już nie opowiadaj o tym Janku i Jasiu, bo ty sama jesteś zaprzeczeniem tego powiedzenia. Nauczyłaś się i to w tempie błyskawicznym na tak zwane stare lata. I wszystkim jeszcze pokażesz, że MarmeladArt z ciebie będzie brała przykład! Widziałam u ciebie jej domek dwóch sióstr na którejś fotce. Mnie też ten domek zauroczył - i jest o dziwo bardzo grywalny. Twoje domki są WSZYSTKIE - grywalne. I właśnie to chciałam powiedzieć - to już jest plusem na twoją korzyść, bo u Marmelad czasami jest tak, że domek tylko na pozór jest zachwycający, bo jak już przyjdzie nim grać, to niekoniecznie. Pobierając twój domek wiem, że nie załapię przykrej niespodzianki.
Więc buduj jak najwięcej - bo miło jest i patrzeć na fotki, i mieć twój domek w grze.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 30 lis 2021, 09:24

Misiaczku @SimDels oraz Alutku @Alibali bardzo Wam dziękuję za tak życzliwą ocenę mojej pracy :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: Od prawdziwych mistrzów budowlanki dzielą mnie lata świetlne... mimo to nie zrażam się i małymi kroczkami przełamuję kolejne bariery lęku, podejmując wyzwania budowlane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”