"Szmaragd"

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

"Szmaragd"

Post autor: bobas52 » czwartek 25 lis 2021, 11:49

Przez jaki czas odkładam kielnię i młotek, bo mam nową rozrywkę a mianowicie książkę Ałbeny Grabowskiej "Doktor Bogumił". Dodatkowo od kiedy podłączono mi telewizję kablową ze standardowym pakietem stacji, wciągnęłam się w nowe odcinki seriali oraz na bieżąco śledzę wiadomości. Trzeba wiedzieć co w trawie piszczy ;)

Ostatni mój wytwór to "Szmaragd" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false typowy parterowy "jamnik", w którym wszystko mieści się na jednym poziomie. Posiada dwa pokoje i jedną łazienkę. Działka 30x20.

s7.jpg
s8.jpg
s6.jpg
s9.jpg

Chętnych obejrzenia domu zapraszam na pokoje :
s1.jpg
s2.jpg
s1a.jpg
s4.jpg
s3.jpg
s4a.jpg

oraz rzut oka na całość z lotu ptaka :
rzut.jpg

Chwilowo pomieszkuje w nim starszy stateczny pan, który tak jak ja nie lubi biegać po schodach :lol:
richard.jpg
Ten efekt poświaty to wyższe wtajemniczenie po ćwiczeniach jogi :) Pozdrawiam i przesyła buziaczki :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: . Bawcie się dobrze.

P.s może się tak zdążyć, że na zdjęciach będą jakieś dodatkowe szpargały, które postawiłam w trakcie rozgrywki :?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 25 lis 2021, 18:04

Fantastycznie opleciony zielenią i obłożony kamieniem wydaje sie nowoczesny ale zarazem sielsko przytulny.Interiior fantastyczny a co do wnętrzna to pierwsze co mi sie nasuwa "naucz mnie meblować plis!" bo naprawde meblowanko jest wysmakowane. Bardzo podoba mi sie ujęcie z ":meblościanką gdzie zachomiczyłas nawet słoiczek z duszkiem :) Dużo szpargałów w zielonym pokoiku co sprawia bardzo realistyczne wrażenie (czyli nie wszystko pod linijkę).
W kuchni ciekawie wykombinowałaś zasłonki i dopatrzyłem się sprzętu dla zwierza więc chyba lokator nie jest tam sam i kto wie może miałas na myśli jakieć szpargały porozrzucane przez piesa lub kocisława mówiąc o ewentualnych niespodziankach po wrzuceniu bądź co bądź chyba porządnie przetestowanej przez rozświetlonego pana parceli (może to i joga ale kto wie może i troche promienieje radościa mając takiego przytulnego hausa) :) Gdybym miał jednym zdaniem to: W niedużym domu wiele do odkrycia :a_bravo: Miłego oglądania i tak za mocno nie chowaj tej kielni ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”