Love it/ List it

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Love it/ List it

Post autor: bobas52 » sobota 16 lip 2022, 10:40

Od kiedy posiadam telewizję kablową a z nią 49 standardowych kanałów w pakiecie, stałam się fanką program "Pokochaj lub sprzedaj Vancouver" na kanale WP, w którym można obejrzeć jak dzięki pomysłom projektantów wnętrz domy nabierają funkcjonalności i genialnego wystroju.
Moim ulubionym duetem jest projektantka wnętrz Jillian Harris i agent nieruchomości Todd Talbot.

Od rozwiązań jaki prezentuje Jillian dzielą mnie lata świetlne, ale to dzięki temu programowi cały czas się uczę czegoś nowego. Dlatego też nowy projekt nosi nazwę tego programu, czyli w tłumaczeniu na angielski - Love it/ Last it - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Domek jest parterowy na działce 30x20 i posiada 2 sypialnie oraz łazienkę:

11.jpg
9.jpg
10.jpg

A tak wyglądają wnętrza :
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

oraz rzut z lotu ptaka :
12.jpg


Na ukończeniu mam również kolejny projekt tym razem Lokalu weselnego :
lokal weselny.jpg

Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowych przyjaciół oraz życzę słonecznego i spokojnego weekendu :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 16 lip 2022, 16:15

Rzwczywiście piękny jest i bardzo dobrze, funkcjonalnie rozplanowany. Szczególnie skromnymi, oszczędnymi środkami "zrobiona" sypialnia, a jednak strojna jest i jest na czym oko zawiesić. Podoba mi się zestawienie tego odcienia niebieskiego (*rozbielone" indygo) ze złamaną bielą i odcieniem drewna, który do tej pory raczej wybierałam niechętnie. Pięknie przełamałaś monotematyczność palety barw zgaszoną czerwienią wazonu, i brązowiejącymi gałązkami. Podoba mi się też przedpokój, w którym widać, że dom jednak zamieszkały jest przez simów a nie roboty sprzątające. Swoją drogą - gdyby mi pokazano prace kilku naszych twórców i kazano wybrać tę, którą ty wykonałaś - wybrałabym tę, która lśni czystością i nie znajdziesz tam żadnej "durnostojki" Wszystko jak w laboratorium :) Spodziewam się Bobi, że w moim domku (tym w realu) dostałabyś od progu zawału, i włączyłby ci się samoistnie tryb pozbywania się rupieci, co skutkowałoby zawałem - tym razem u mnie :P Lokal weselny też zapowiada się imponująco.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 16 lip 2022, 17:50

Dla mnie absolutne mistrzostwo co do projektów wnetrz (dobór wszystkiego jest świetny i podoba mi sie takie bardzo dyskretne "zagracenie" w sensie że jest troche szczegółów ciekawych jak torba na blacie ale niedużo jako akcent (delsu by nie dał wcale albo zagracił każdy blat bo nie umie tak ze smakiem).Mega efektowny zakątek sypialniany i odwazne ciekawe łączenia tekstur i kolorów na ścianach, inspirujesz znów ale także to co na zewnątrz jest pomysłowe, bryła ma nietypowe zadaszenie i ciekawe ogrodzenie z półotwartą bramką. Piękna pomysłowa praca-ze smakiem to chyba najlepsze okreslenie ale ale... co to jest to cudo na ostatnim zdjęciu, kapitalne schody i wspaniała pałacowa bryła :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: (pokaz go więcej)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 17 lip 2022, 20:07

Fajny modern, wygląda na luksusowy, ale zarazem przytulny. W szczególności to akwarium w ściance działowej mnie urzekło (wiadomo, ze człowieka odprężają morskie stwory, gdyż z głębin podwodnych płynie zen!). W tym baseniku też widzę potencjał na spędzanie upalnych popołudni (wprawdzie obecnie są "w odwrocie", ale ponoć mają powrócić w tym tygodniu).
Poza tym bardzo stylowy kolaż jasnych kolorów, który potęguje uczucie błogości.
Rób tego wincyj!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 18 lip 2022, 16:39

Stokrotnie dziękuję Wszystkim, którzy skomentowali mój projekt zarówno tu, jak i w Galerii :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:

Alutku - z tym porządkiem to u mnie w realu ostatnio nie jest tak idealnie, i być może dlatego w grze staram się nie zagracać niepotrzebnie pomieszczeń. Wystarczy, że wszelkiego rodzaju "przydasie" łapią kurz i przestawiane są z miejsca na miejsce w moim mieszkaniu.


Misiaczku - od mistrzostwa w projektowaniu dzielą mnie lata świetlne. Jak oglądam projekty, w których autorzy genialnie posługują się modem T.O.O.L to zbieram szczękę z podłogi. Obawiam się, że opanowanie tej sztuki przekracza moje skromne umiejętności.

Marviczu - dziękuję za słowa uznania dla akwarium w ściance działowej. Ten element aranżacji mnie samej sprawił dużo radości - jak udało mi się go ostatecznie stworzyć :) .


Wszystkich zainteresowanych Lokalem weselnym odsyłam do Galerii gdzie Willa Parkowa jest już do obejrzenia - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false


Przyznaję się, że nigdy dotąd nie porywałam się na parcele większe niż 30x20, dlatego postawienie willi na tak dużej parceli uznaję za sukces sam w sobie.
Jeszcze raz dziękuję za ciepłe przyjęcie tych pomysłów. Serdecznie pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w grze.

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 30 lip 2022, 23:34

Piękny domek. :) Z zewnątrz kojarzy mi się z wakacjami. Biel i szkło, łagodne dachy oraz śliczna strefa wypoczynkowa nad basenem. We wnętrzu stonowane kolory i prostota, która gdy się przyjrzeć - wcale prostotą nie jest. Tylko wszystko jest tak precyzyjnie ułożone i skomponowane, że nie ma żadnych zgrzytów. Każdy kawałek przestrzeni ma swój cel i sens. Elementy dekoracyjne, których ilościowo jest w sam raz, porozstawiane zostały z rozmysłem. One zdobią i nadają poczucie ładu w otoczeniu. Bardzo podoba mi się kuchnia i strefa wypoczynkowa w salonie, ta z kanapą i torebką. :) Ciekawa kolorystyka sypialni, tej złamanej niebieskością (tapeta i narzuta na łóżku). Taki zdecydowany, choć łagodny dla oka akcent. Druga sypialnia jest delikatniejsza, bardziej kobieca, z firaneczkami, po prostu przytulna i śliczna. :)

Lokal weselny również zapowiada się intrygująco. Ciekaw dokąd prowadzą te schody? :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 31 lip 2022, 13:22

Jeszcze ogladaj czasem - jesli masz "BBC life style" -"Niesamowite domy." "Nowy wymiar remontu" i "Nowy wymiar ogrodu" - to jest przeplatane rozmaitymi programami z serii Master Chief czy Targowisko Antyków ale jest ich dużo. Ja bardzo lubię to oglądać - oglądanie przemiany kościoła, pubu, czy stajni w luksusową chatę jest i ciekawe i inspirujące, choć mnie się nie chciało albo nie umiem przekładać tych lekcji na simsy tak jak Ty.
Domek jest perfekt!
Pomimo ze na bardzo małej powierzchni sa az dwie sypialnie i spora kuchnia połaczona z salonem -( w kazdym projekcie z realu połączenie tych dwóch przestrzeni to był priorytet ( w bardziej eleganckich kuchnia była zamaskowana i udawaa bar ale zawsze to byla jedna przestrzeń) - to domek nie sprawia wrazenie malo przestronnego. Zero ciasnych korytarzy i małych klitek. Dekoracje i kolorystyka to mistrzostwo swiata ale ty zawsze byłas w tym dobra :)
Sliczna praca! :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”