"Thumbnail" - Miniaturka

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

"Thumbnail" - Miniaturka

Post autor: bobas52 » piątek 20 wrz 2019, 12:14

Ostatnio z powodów rodzinnych musiałam skupić się na sprawach ważniejszych i ... zabawę odłożyć na dalszy plan.

Projekt, który dziś pokarzę zrodził się częściowo na podstawie filmików budowlanych, które miałam okazję obejrzeć na YouTube oraz dlatego, że miałam wolną parcelę w dzielnicy willowej.
willowa dzielnica.jpg
I tym sposobem powstała "Thumbnail" - "Miniaturka"- https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Jak w większości moich domków pomieszczenia są maleńkie. Mimo to staram się zagospodarować je tak, aby simowie mieli prawie wszystko co im do szczęścia potrzeba :)... a czasem nawet więcej .
md3.jpg
md2.jpg
md1.jpg
md4.jpg
md5.jpg
md6.jpg
md7.jpg
md8.jpg
md9.jpg
md10.jpg
oraz rzut z góry :
rzut md.jpg
Oraz mała niespodzianka w postaci zimowej odsłony tej "Miniaturki" :)
md kolaż.jpg

Miłego weekendu życzę i pozdrawiam. W kolejce do prezentacji czeka już następny projekt, którego trzon (konstrukcję) zbudowała #Cypiano3, pozostawiając prace wykończeniowe i aranżację ogrodu graczom.
ww2.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 20 wrz 2019, 21:14

Dzięki za niespodziankę Bobi :) - nawet bałwanki przyszły na parapetówkę :) Bryła w tym przypadku podoba mi sie przedewszystkim od tyłu z tymi zadaszeniami okien i wystającymi "wykuszami", ładnie zagospodarowany teren i nawet jakis obrazek milusińscy w Twojej grze juz namalowali :) Naprawdę super.
Wnętrza jak wiadomo to Twój żywioł więc tu jest jak zawsze fantastycnie ale rzuca sie w oczy coekawa rzecz od razu czyli obraz udający segment :O Genialne. Podobnie genialny jest mebelek z telewizorem i już miałem napisać, że... przytulna kuchnia w której ukośna ściana z lustrem dodała charakteru ale po przyjrzeniu sie ukłądowi pomieszczeń widze że tak mi sie skojarzyło z lustrem a tymczasem jest to jedna wygodna do gry przestrzeń z jadalnią i salonem. Stół stoi ukosem a balonikowa podstawka to optyczna kreska ,która skojarzyła mi się z przerwą między całościennymi lustrami :) Pięknie urządzone wnętrza, wspaniała praca.
Ps: Musze wreszcie pokombinowac z tymi mebelkami cos bardziej bo naprawde inspirujesz pomysłami które pokazujesz :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 21 wrz 2019, 02:59

Bardzo ładna bryła - ze wszystkich stron :cat_happy: I z przodu i z tyłu i z boku.
Wnetrza sliczne - ten regał na calą ścianę genialny! Calosc przestronna i maksymalnie grywalna, Bardzo ładnie zrobione otoczenie basenu , a z przodu jest nawet miejsce zadarzone na samochod. No i piesio pilnujacy wejscia . Widac ze dopracowałas kazdy szczegól :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 21 wrz 2019, 18:42

Miniaturka, ale jakaż urocza :hearts/heavy-black-heart: Bardzo ładnie ozdobiłaś elewację, fajnie wyglądają ukośne wstawki muru, nadające mu ciekawy kształt. Ogród jest śliczny, przytulny i jednocześnie elegancki. Wnętrza jak zwykle zachwycają dbałością o szczegóły, nowatorskimi pomysłami i pięknym wystrojem. Naprawdę zadbałaś o to, aby simowie mieli wszystko co im do szczęścia potrzeba , nawet dodałaś uroczego stróża domostwa. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Piękna praca. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 22 wrz 2019, 13:53

Dziękuję kochani, że odwiedzacie mój kącik i że jeszcze nie znudziło się Wam komentowanie, tych wypocinek. Kiedy czytam jak odbieracie moje pomysły i jak ciepło się o nich wyrażacie, to łzy wzruszenia napływają pod powieki :34-sleepy-face: .

Galerię traktuję bardziej jako magazyn moich pomysłów. Bo przyznam się szczerze, że tak jak uwielbiam ludziki, które tworzę, tak też nie chciałabym utracić własnych domków ( gdyby się coś stało z grą), w których zawarte są niespełnione marzenia o własnym miejscu na ziemi.
kartka dziękuję (1).JPG

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 03 paź 2019, 01:06

Miniaturka to kolejny mały uroczy domek. Przyznam się, że w takich lubię grać najbardziej. Sim nigdzie mi się nie zawieruszy, zawsze" mam go na oku".
Powracając jednak do tego projektu. Aranżacja otoczenia jest nie tylko fajna, ale także praktyczna. Ludziki znajdą tam wiele atrakcji. Bardzo podoba mi się wykorzystanie murka z debuga do ogrodzenia jednej strony. Oczywiście jak zawsze domek w środku prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. We wnętrzu niesamowitym pomysłem jest wykorzystanie obrazów imitujących półki i szafki. Oj ostrzegam - wykorzystam ten patent!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”