Tworzę ciąg dalszy historii rodziny z The Sims aż do The Sims 4

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 1
simZmora
Roznosiciel kawy
Posty: 6
Rejestracja: piątek 07 maja 2021, 21:45
Origin ID: simZmora
Kontakt:

Tworzę ciąg dalszy historii rodziny z The Sims aż do The Sims 4

Post autor: simZmora » piątek 07 maja 2021, 22:53

[treść usunięta]
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 gru 2022, 16:48 przez simZmora, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 14 maja 2021, 11:27

Witaj i tu :) Fajnie cię troche lepiej poznać, miło że podzieliłas się na wstępie także historią oryginalnego nicku ,równie oryginalny wydał mi sie zamysł zainteresowania i tworzenia opowieści na bazie koła zamachowego mającego inspirować graczy zdaniem EA/Maxis czyli dedykowanych rodzin i ich historii. Osobiście nigdy się tym nie interesowałem skupiając się w zabawie grą głównie na tworzeniu lub przebudowywaniu świata i trakjtowaniu simowych ludzików troche jak testerów tych otoczeń choć w Czwóce po raz pierwszy spodobała mi się zabawa w komiksy itd. na bazie gry. Tym bardziej zaciekawiło mnie Twoje zainteresowanie dedykowanymi rodzinkami. Dokonujesz bardzo wnikliwej oceny i porównań. Dzięki Twoim filmom dowiedziałęm się także conieco o pierwszej odsłonie The Sims z którą nie miałem nigdy doczynienia.
Przy okazji wyświetlił mi się także na YT Twój film z gry House Flipper, której nie znałem czyli chyba lubisz takie gry simsopodobne gdzie można kreować otoczenie lub przynajmniej ...własny haus :)
Gdybyś miała ochote napisac coś o swojej zabawie innymi grami czy przy okazji także podzielić się filmami z tych gier* to polecam także ten wątek:
viewforum.php?f=78
Jeśli masz jakaś ulubiona grę inna niż The SIms (w odsłonie dowolnej) to także możesz założyć swój temat o tym by przybliżyć owa gierke nam wszystkim (na takiej zasadzie zanudzam czasem na forum grą z serii Trainz czyli moim największym obok simsów i symulatorów budowy miast bzikiem).
Fajnie prowadzisz narrację, przyjemnie się ogląda więc trzymam kciuki za dalsze filmy i także rozwój kanały YT.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

simZmora
Roznosiciel kawy
Posty: 6
Rejestracja: piątek 07 maja 2021, 21:45
Origin ID: simZmora
Kontakt:

Post autor: simZmora » piątek 14 maja 2021, 17:03

[treść usunięta]
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 gru 2022, 16:48 przez simZmora, łącznie zmieniany 1 raz.

simZmora
Roznosiciel kawy
Posty: 6
Rejestracja: piątek 07 maja 2021, 21:45
Origin ID: simZmora
Kontakt:

Post autor: simZmora » wtorek 07 wrz 2021, 19:40

[treść usunięta]

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 1”