Gotyckie sklepienie

Ubrania, meble, makijaż... Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3552
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Gotyckie sklepienie

Post autor: Alibali » środa 08 maja 2024, 19:10

Jak zwykle spędzam czas na poszukiwaniu cece.

Stronę, którą odwiedziłam już pokazywałam tutaj, ale jęknęłam na widok odnowionego pakietu gotyckich sklepień. Wiem, że @SimDels Michał będzie zachwycony, ale nieco mniej, gdy zobaczy ile ważą oba spakowane pakiety tego gotyckiego cudu architektury :( (jeden prawie 302 i drugi prawie 264 mb, czyli oba ponad pół GB!)
Ale - kto bogatemu (czytaj posiadaczowi super wypaśnego kompa) - zabroni :P


Obrazek



Obrazek



Obrazek


Link do strony Regalsims

https://regalsims.blogspot.com/2021/04/ ... r-ts4.html

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3552
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 08 maja 2024, 19:16

Na powyższej stronie znajduje się mnóstwo ścian - tapet, boazerii, paneli w stylach rococo, neoclasical, mebli oraz innych ozdób - głównie obrazów. Obrazy są rozdzielone na zawartość ramy plus rama, a te z kolei na różne wielkości i formy - owalne, prostokątne (poziome i pionowe) i kwadratowe - można więc dopasować wszystko do wszystkiego. Widoczne na screenach rzeźby, kolumny i drzwi można znaleźć na stronie TheJim07

https://modthesims.info/member.php?u=654378

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3379
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 09 maja 2024, 22:57

No przyznam, że sztuczna szczęka mi by wypadła gdybym nosił :O Piekne, w grze pewnie wygląda jeszcze lepiej bo wiadomo, że fotkami się całkiem growej rzeczywistości nie odda.
Jak juz złapie chwilę dłuższa na powrót do gry (a to juz napewno niedługo) to chętnie wypróbuję.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Obiekty CC”